קצת עליי

שלום וברכה, לכל מי שהגיע לאתר שלי. שמי נועה מישוק, ובחרתי לקרוא לאתר שלי "מתקשרת מרקדת" שמייצג את תחושתי בעולם הזה, שאני גם בעולם הרוח וגם בעולם הפיזי וכל הזמן מרקדת ביניהם.

בגיל 4, קיבלתי שתי מתנות ענקיות : את היכולת לתקשר עם מדריכים רוחניים וליצור עבודות אמנות. רוב חיי, הייתי מורה לאמנות ומכרתי תכשיטים שעיצבתי, תיקשרתי לעצמי ולעיתים למשפחה וחברים קרובים. שמרתי על מתנת התיקשור בפרטיות, ולא סיפרתי על כך לאנשים שאינני מכירה. 

לפני כמה שנים החיים שלי עברו מהפך והחלטתי להיות מתקשרת, מטפלת אנרגטית ויוצרת של תכשיטים אנרגטיים. בעסק שלי, אני משלבת את עולם הרוחניות והאמנות בהרמוניה ודיוק. 

לאחר שהסכמתי לקבל את מתנת התיקשור ולספר על כך באופן פומבי, קיבלתי מתנה נוספת שזו מתנה הכתיבה. זה התחיל בשירים קצרים, שהמדריכים הרוחניים היו מעבירים דרכי ועד לסיפורים קצרים. כל הדברים, שאני כותבת פה בבלוג הם נקודות מבט שונות מחיי שרבים יוכלו להזדהות ולקחת מהם מסרים מעצימים לחייהם.

אני מקבלת השראה מיצירות אומנות שאני רואה, שירים וריקודים, מילים ומשפטים שאני רואה, ריחות וטעמים, טבע , שיחות עם אנשים, חוויות ילדות, מקרים בחיי שעברתי בהם שיעורים וכל התהליך שלהם, סיפורים מהעולם הרוחני ועוד.

ברגע, שאני מקבלת את ההשראה, המילים כבר רוצות לאוויר העולם, אז אני קשובה לקצב בהם הן רוצות לצאת. 

באמצעות החיבור שלי לעצמי, ולהדרכה שלי אני כל הזמן מתפתחת וגדלה. בטיפולים שאני עושה אני מעודדת את המטופלים שלי למצוא את נקודות הקושי שלהם ומהם לצמוח ולבטא טוב יותר את מה שחשוב להם בחיים.

באמצעות התיקשור שאני מעבירה להם, הם מקבלים מידע רחב יותר למקור הקושי שלהם וכלים כיצד לפתור אותם. אם יש צורך אני עושה טיפולים אנרגטיים כמו: העלאת תדר בחללים פיזיים ודיגיטליים, ניקויים בין אנשים וחפצים, ריפויים שונים, איזון צ'אקרות, בדיקות התאמת תאריכים לאירוע מסויים, ניקוי עין הרע ועוד.

כל הטיפול, מלווה בהקשבה פעילה למטופל ותמיכה בתהליך שהוא עובר, או שרוצה להגיע אליו. כמו כן הוא מקבל כלים להתמודדות עם מצבים, תרגילי נשימה, הגנות ועוד. 

תמיד אהבתי תכשיטים, מכוון שהם אובייקטים שתמיד מעוררים רגש ושיחה. אנשים אוהבים לגעת בהם, לשאול ממה זה עשוי,מה המשמעות שלהם עבורנו ועוד.

בעקבות השינוי בחיים שלי והכניסה שלי לעולם הרוחני התחלתי ליצור תכשיטים שמשלבים את היצירתיות שלי, שילובי חומרים שונים ותדרים אנרגטיים שמוטמעים בהם, בהתאמה אישית. אני מקבלת הנחייה מדויקת, מההדרכה שלי כיצד ליצור כל תליון עד הפרט הכי קטן. כל תכשיט עובר המון תהליכים עד שמגיע כתכשיט שנמכר ללקוחות.

יש לי סדנאות אישיות ובקבוצות קטנות אני מלמדת איך ליצור תליון מאמייל קר עם מילה מעצימה וסמלים שונים. באמצעות הסדנא, המשתתפת מקבלת כלים וידע רב, כיצד ליצור בעצמה תכשיטים בביתה. 

מוזמנים לטייל באתר שלי ולהיות בקשר.

נועה מישוק